DOMINIKA JARECKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ to autorska pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych. Naszym priorytetem jest stworzenie funkcjonalnej i spójnej estetycznie przestrzeni, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dążymy do tego, aby każde projektowane przez nas wnętrze wyróżniało się przemyślaną kompozycją kolorystyczną i materiałową. Pragniemy tworzyć komfortowe warunki użytkowe, cechujące się wysokiej klasy materiałami, a także dbałością o detale.
Realizując nasze projekty uwzględniamy najnowsze i sprawdzone rozwiązania. Na bieżąco szkolimy się i śledzimy nowości w zakresie oferowanych produktów i materiałów wykończeniowych. Nasza praca oparta jest na pasji i realnym doświadczeniu, stąd też zależy nam aby wesprzeć Państwa na każdym etapie naszej współpracy, od pierwszego spotkania aż do procesu wdrożenia projektu na inwestycji.
Zapraszamy serdecznie do współpracy!

 

 
DOMINIKA JARECKA

Architekt wnętrz, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu– dawniej Akademii Sztuk Pięknych. Wykształcenie oraz zdobyte doświadczenie w biurach projektowych przy realizacji mebli, projektów mieszkaniowych i publicznych, sprawiło, że do swoich projektów podchodzi odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem. Współpraca z renomowanym deweloperem podkreśliła ważność nie tylko aspektów wizualnych, ale i technicznych. We wnętrzach ceni prostotę i nowoczesną elegancję. Kreowanie wnętrz to jej pasja, która przy współpracy z ludźmi dostarcza dodatkowej inspiracji i satysfakcji.

 

Skontaktuj się z nami